Hĺbkové čistenie pleti je

základné ošerenie pleti, ktoré by mala absolvovať každá žena. Udržiava pleť čistú a umožnuje jej správne vykonávať svoju funkciu. Profesionálne vyčistená pleť hĺbkovým čistením je zbavená odumretých keratinocitov, zrohovatelej vrchnej vrstvy, ktorá bráni pleti poriadne dýchať. Tento typ čistenia pleti je základom pre pleť s rozšírenými pórmi a kné.

 

Hĺbkové čistenie pleti je základom pre pleť, ktorá trpí na rôzne nedokonalosti pleti ako akné a upchaté póry. Pre dámy s rozšírenými pórmi je veľmi dôležité absolvovať tento typ čistenia pleti pravidelne. Veľkosť pórov je daná geneticky a jediný spôsob ako póry opticky zmenšiť je starať sa, aby boli stále čisté. Denné čistenie je dôležité, ale nič nenahradí profesionálne hĺbkové čistenie pleti. Pri hlbokých póroch je čistenie skin scrubberom nedostačujúce a klasické čistenie pleti hĺbkovým čistením aj s naparením je najdôležitejšie.

 

 

Kontakt

0950 49 49 10

 

 

Bajkalská 9, Bratislava-Nové Mesto

 

Objekt Tri veže

 

Veža čislo 3, 5.poschodie

 

Vchod je cez recepciu vo veži.

 

Na recepciu zvoniť P.

Otváracie hodiny:

 

po-pia:                9:00 - 19:00

 

so-ne:                 9:00 - 14:00

 

Len na objednávky.

Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Kozmetika Bratislava Čistenie pleti hĺbkové v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetika Bratislava Beauty salon Bratislava Chemický peeling v Bratislave aha chemicky peeling v Bratislave peeling aha kyselinami v Bratislave Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Liečba akné hĺbkové čistenie pleti proti akné chemický peeling aha kyseliny proti akné Bratislava Kozmetika Bratislava proti akné hĺbkové čistenie pleti Bratislava Omladenie pleti Bratislava Anti-aging kyselina hyalurónová Regenerácia pleti v Bratislave Omladenie pleti kyslíkom v Bratislava Chemický peeling Bratislava, Chemický peeling v Bratislave, Peeling aha kyselinami v Bratislave Peeling aha kyselinami Bratislava Chemický peeling ovocnými kyselinami Bratislava Chemický peeling ovocnými kyselinami v Bratislave Chemický peeling proti akné Kozmetika Bratislava Salón krásy Bratislava Kozmetický salón Bratislava Salón krásy Bratislava Salón krásy v Bratislave Kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave Chemický peeling Bratislava Chemický peeling v Bratislave Omladenie pleti Bratislava Omladenie pleti kyselinou hyalurónovou Kozmetický salón Bratislava Kozmetický salón v Bratislave Kozmetika Bratislava Kozmetika v Bratislave Kozmetické ošetrenie pleti Omladenie tváre Omladenie pleti Bratislava Chemický peeling Bratislava Chemický peeling v Bratislave Hĺbkové čistenie pleti Bratislava Hĺbkové čistenie pleti v Bratislave Kozmetický salón Bratislava Kozmetický salón V Bratislave Salón krásy Bratislava Salón krásy v Bratislave